Echipa noastră, Radu Stefan – voluntar și Andrei Iacov – membru, au ajuns la Fundația Umanitară Sfinții Ierarhi Leontie și Teodosie

0 Comments

Echipa noastră, Radu Stefan – voluntar și Andrei Iacov – membru, au ajuns la Fundația Umanitară Sfinții Ierarhi Leontie și Teodosie, Așezământul de copii Sfântul Ierarh Leontie din Rădăuți, care îngrijește un număr de 128 de copii. Acolo s-au donat produse de igienă: detergent, săpun, șervețele umede, mopuri și găleți, hârtie igienică și role de hârtie, precum și dulciuri pentru copii.
Mulțumim Grupului Transport Bucovina, o mâna de oameni cu suflet mare reprezentată de voluntarul nostru Radu Stefan și Trecătorul Com Srl prin Stefan Blindu care au contribuit financiar și au facilitat achiziția produselor donate Așezământului de copii.
Pentru demersurile noastre viitoare avem nevoie de susținerea tuturor, a fiecăruia dintre voi. Vă așteptăm să vă alăturați prin donații acțiunilor noastre umanitare.

Leave a Comment

Your email address will not be published.